Hizmetler

APARTMAN ve SİTE YÖNETİMİ
Apartman ve Site sakinlerinden aidatların toplanması, her türlü bakım ve onarımların gerçekleştirilmesi, ortak alanlarının korunması ve güzelleştirilmesi, yapılacak her türlü ek yapının projesine uygunluğunun denetlenmesi, huzuru bozan kişiler hakkında hukuki işlemlerin yaptırılması, mali gelir/gider tablolarının takibi ve daire sakinlerinin “huzur içinde, kaliteli bir yaşam” sürmeleri bizim güvencemiz altında!

HUKUK HİZMETLERİ
Apartman ve Site sakinlerinin aidatlarını zamanında ödememesi, huzuru bozması, projeye aykırı yapılaşmaya gitmesi, genel kurulda alınan kararlara riayet etmemesi vb. konularda hukuki işlemlerin gerçekleştirilmesi ve takibi tamamen bizim güvencemiz altında!

KAPICILIK ve TEMİZLİK HİZMETLERİ
Apartmanlarımızda ve Sitelerimizde Genel Kurul’da alınan veya alınacak karar doğrultusunda kapıcılık hizmeti verilmesi veyahut da kapıcıdan bağımsız sadece temizlik hizmeti verilmesi bizim güvencemiz altında!

ÇATI BAKIM & ONARIM HİZMETLERİ
Çatı, binalardaki en hassas konulardan biridir. Özellikle eski binalarda ve de yeni yapılan fakat izolasyonunun düzgün gerçekleştirilmediği binalarda akmalar olabilmektedir. Çatı ile alakalı tüm olumsuzluklar bizim kontrolümüz ve güvencemiz altında!

BAHÇE BAKIM & PEYZAJ HİZMETLERİ
Bahçelerinizin tüm bakımını biz yapıyoruz. Aynı zamanda dilerseniz sıfırdan yepyeni bir peyzajla birlikte apartmanınızı veya sitenizi son derece ferah bir bahçeye kavuşturuyoruz. Yeşilin korunması ve artırılması bizim güvencemiz altında!

GÜVENLİK HİZMETLERİ
Apartman veya Sitenizde yer alan tüm kamera sistemlerinin bakım ve onarımlarının yapılmasını ve 7/24 işler kalmasını sağlıyoruz. Buna ek olarak dilerseniz sıfırdan güvenlik sistemi kuruyor ve güvenliği en üst seviyeye çıkartıyoruz. Son olarak eğer ihtiyaç duyarsanız güvenlik personeli temini de tüm bunlarla birlikte bizim güvencemiz altında!

ASANSÖR BAKIM & ONARIM HİZMETLERİ
Asansörlerin aylık periyodik bakımları ve gereken durumlarda ise onarımları bizim güvencemiz altında!

KAZAN DAİRESİ VE JENERATÖR BAKIM & ONARIM HİZMETLERİ
Merkezi ısıtma ve sıcak su kullanımı için önem teşkil eden kazan dairesinin periyodik bakımları ve onarımları bizim tarafımızda yapılıyor ve daire sakinlerimiz 7/24 kesintisiz bir şekilde bu hizmetten yararlanabiliyor. Aynı zamanda jeneratörü bulunan binalarda jeneratör bakım ve onarımları da bizim güvencemiz altında gerçekleşiyor!

ELEKTRİK TESİSATI BAKIM & ONARIM HİZMETLERİ
Apartmanlarınızda ve Sitelerinizdeki tüm elektrik tesisatının bakım ve onarımını biz yapıyoruz. Eskiyen binalarda elektrik altyapısı ile ilgili bir sorun olduğunda tesisatın baştan aşağı yenilenmesi süreci de bizim güvencemiz altında!

SU TESİSATI BAKIM & ONARIM HİZMETLERİ
Apartmanlarınızda ve Sitelerinizdeki tüm su tesisatının bakım ve onarımını biz yapıyoruz. Eskiyen binalarda su tesisatı altyapısı ile ilgili bir sorun olduğunda tesisatın baştan aşağı yenilenmesi süreci de bizim güvencemiz altında!
İkitelli OSB Mahallesi Eski Turgut Özal Caddesi Depom İş Merkezi No:18/101
Başakşehir/İSTANBUL
Cumhuriyet Mah. Çandarlı Sok. No:6 
Beylikdüzü/İST.

Kalite Bina Yönetimi, 1994 yılında kurulan ve sanayi sektöründe faaliyet gösteren Kalite Otomat Makina San. Tic. Ltd. Şti’nin bünyesinde, apartman ve site yöneticiliği alanında ‘kaliteli’ bir yönetim boşluğu bulunduğunu fark ederek, “Huzur İçinde, Kaliteli Yaşam” sloganı ile 2015 yılında faaliyetine başlamıştır.

Kalite Bina Yönetimi, şeffaf, ilkeli, dürüst, çağdaş, güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet anlayışıyla, hizmet ettiği tüm daire sakinlerini sadece profesyonel hizmet verdiği kişiler olarak değil; aynı zamanda ortak amaçlarının bulunduğu ‘komşuları’ olarak görecektir.